Vasario 24 d. įvyko rajoninė technologijų olimpiada

Sveikiname

AISTĘ LUKOŠIŪTĘ (II c kl.) – I vieta

JORĮ VAICEKAUSKĄ (III a kl.) - I vieta

GABRIELIŲ ŠIURNĄ (II a kl.) - II vieta

Gimnazistams pasiruošti padėjo technologijų mokytojas Egidijus Impolis.

Sausio 29 d. vyko rajoninis meninio skaitymo konkursas

Sveikiname

EVELINĄ KAZLAUSKAITĘ (IV a kl.) - II vieta (mokytoja Gražina Spudienė)

AUSTĖJĄ ZUBAVIČIŪTĘ (I b kl.) - III vieta (mokytoja Valda Juknienė)

Sausio 27 d. vyko rajoninė lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

Sveikiname

VINCENTĄ LEKĄ (I c kl.) - I vieta (mokytoja Gražina Spudienė)

KORNELIJŲ ARMONĄ (IV b kl.) - I vieta (mokytoja Valda Juknienė)

GABRIELĘ MISIUS - (IV a kl.) - II vieta (mokytoja Gražina Spudienė)

LINĄ POVILIONYTĘ - (II b kl.) - III vieta (mokytoja Romualda Juknevičie

Sausio 21 d. įvyko rajoninė fizikos olimpiada

Sveikiname

AISTĮ ŠIMOLIŪNĄ (I b kl.) - II vieta

AGNIETĘ KAPUČINSKAITĘ (I b kl.) – III vieta

Mokiniams pasiruošti padėti fizikos mokytoja Vida Imanavičiūtė.

Sausio 14 d. įvyko rajoninė biologijos olimpiada

Sveikiname

VINCENTĄ LEKĄ (I c kl.) - I vieta (mokytoja Daiva Makauskienė)

AGNIETĘ KAPUČINSKAITĘ (I b kl.) – II vieta (mokytoja Daiva Makauskienė)

DALIŲ KANIŠAUSKĄ (II kl.) - I vieta (mokytoja Rita Karklienė)

GERDA BERTULYTĘ (II b kl) - III vieta (mokytoja Daiva Makauskienė)

GABIJĄ RIMKUTĘ (III c kl.) - I vieta (mokytoja Daiva Makauskienė)

KORNELIJŲ ARMONĄ (I c kl.) - I vieta (mokytoja Daiva Makauskienė)

Gruodžio 8-9 dienomis įvyko rajoninė informacinių technologijų olimpiada

Sveikiname

EDGARĄ LEVINSKĄ (IV a kl.) - I vieta

SAIMONĄ VALINSKĮ (IV a kl.) – II vieta

ŠARŪNĄ VIDGINĮ (IV a kl.) - III vieta

Gimnazistams pasiruošti padėjo informacinių technologijų mokytoja Gražina Gasiūnienė.

Sausio 7 d. įvyko rajoninė chemijos olimpiada

Sveikiname

GEDĄ ŽIČKŲ (II a kl.) - I vieta (mokytoja Danutė Stočkūnienė)

KORNELIJŲ ARMONĄ (IV b kl.) – I vieta (mokytoja Vita Gudonienė)

AISTĮ ŠIMOLIŪNĄ (I b kl.) - II vieta (mokytoja Danutė Stočkūnienė)

LINĄ POVILIONYTĘ (II b kl) - II vieta (mokytoja Rasa Augustinaitienė)

GABIJĄ RIMKUTĘ (III c kl.) - II vieta (mokytoja Vita Gudonienė)

MINDAUGĄ DZVINKĄ (IV b kl.) – II vieta (mokytoja Vita Gudonienė)

AGNIETĘ KAPUČINSKAITĘ (I b kl.) - III vieta (mokytoja Danutė Stočkūnienė)

Sausio 8 d. įvyko rajoninė anglų k. olimpiada

Sveikiname

TOMĄ ŠIBIRKŠTĮ (III a kl.) – II vieta (mokytoja Vilija Pačekajienė)

OTILIJĄ BUČAITĘ (III c kl.) – III vieta (mokytoja Vitalija Balzarienė)